Plotrove fólie

Plotrove fólie

Plotrové fólie, na rezanie na plotri. Základne farebné plotrovacie fólie, plotrovacie fólie ktoré menia farbu v závislosti od ich teploty, chrómové chameleónové plotrovacie fólie. 

V ponuke máme prenosovú fóliu - prenosku, ktorá slúži ako prenosová plocha pre vyrezanú fóliu.Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Chameleon plotrová fólia - amolite green

Chameleon plotrová fólia - amolite greenChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v zá..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - blue purple

Chameleon plotrová fólia - blue purpleChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - crystal green

Chameleon plotrová fólia - crystal greenChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - green blue

Chameleon plotrová fólia - green blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - light green blue

Chameleon plotrová fólia - light green blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení fa..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - magic blue

Chameleon plotrová fólia - magic blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - orange red

Chameleon plotrová fólia - orange redChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - saphire blue

Chameleon plotrová fólia - saphire blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - white red

Chameleon plotrová fólia - white redChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v z..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Plotrová fólia azúrová modrá

Plotrová fólia azúrová modráPlotrová fólia, azúrová modrá  na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia je vhodná na rovné a mier..

3.60€ Bez DPH: 3.00€

Plotrová fólia biela

Plotrová fólia bielaPlotrová fólia, biela  na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia je vhodná na rovné a mierne zakrivené povrchy...

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Plotrová fólia červená

Plotrová fólia červenáPlotrová fólia, červená na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia je vhodná na rovné a mierne zakrivené povrchy.Vh..

3.60€ Bez DPH: 3.00€

Plotrová fólia čierna

Plotrová fólia čiernaPlotrová fólia, čierna  na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia je vhodná na rovné a mierne zakrivené povrch..

3.60€ Bez DPH: 3.00€

Plotrová fólia svetlá zelená

Plotrová fólia svetlá zelenáPlotrová fólia, svetlá zelená  na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia je vhodná na rovné a mierne za..

3.60€ Bez DPH: 3.00€

Plotrová fólia teplotná - biela/ modrá

Plotrová fólia teplotná - biela/ modráPlotrová fólia, teplotná, pri zmene teploty mení farbu z bielej na modrú.  Zmena pri nízkej teplote, na rez..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Plotrová fólia teplotná - červená/ žltá

Plotrová fólia teplotná - červená/ žltá Plotrová fólia, teplotná, pri zmene teploty mení farbu z červenej na žltú.  Zmena pri  vys..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Plotrová fólia teplotná - modrá / zelená

Plotrová fólia teplotná - modrá / zelenáPlotrová fólia, teplotná, pri zmene teploty mení farbu z modrej na zelenú.  Zmena pri  vysokej ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Plotrová fólia teplotná - ružová / fialová

Plotrová fólia teplotná - ružová / fialováPlotrová fólia, teplotná, pri zmene teploty mení farbu z ružovej na fialovú.  Zmena pri  nízk..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Plotrová fólia teplotná - žltá/ zelená

Plotrová fólia teplotná - žltá/ zelenáPlotrová fólia, teplotná, pri zmene teploty mení farbu zo žltej na zelená.  Zmena pri  nízkej tep..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Plotrová fólia žltá

Plotrová fólia žltáPlotrová fólia, žltá  na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia je vhodná na rovné a mierne zakrivené povrchy.Vh..

3.60€ Bez DPH: 3.00€

Prenosová fólia

Prenosová fólia, prenoskaPrenoska na fólie slúži na prenos vyrezaného písma, obrazca z podkladového papiera na lepený povrch.Prenoska má na strane lep..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Loading...