Plotrove fólie

Plotrove fólie

Plotrové fólie, na rezanie na plotri. Základne farebné plotrovacie fólie, plotrovacie fólie ktoré menia farbu v závislosti od ich teploty, chrómové chameleónové plotrovacie fólie. 

V ponuke máme prenosovú fóliu - prenosku, ktorá slúži ako prenosová plocha pre vyrezanú fóliu.Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Chameleon plotrová fólia - amber orange

Chameleon plotrová fólia - amber orangeChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - amolite green

Chameleon plotrová fólia - amolite greenChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v zá..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - blue purple

Chameleon plotrová fólia - blue purpleChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - crystal green

Chameleon plotrová fólia - crystal greenChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - green blue

Chameleon plotrová fólia - green blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - light green blue

Chameleon plotrová fólia - light green blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení fa..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - magic blue

Chameleon plotrová fólia - magic blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - orange red

Chameleon plotrová fólia - orange redChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - saphire blue

Chameleon plotrová fólia - saphire blueChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Chameleon plotrová fólia - white green

Chameleon plotrová fólia - white greenChrómová plotrová fólia, na rezanie nápisov, loga, obrysov na plotri. Fólia má chrómový efekt, mení farbu v..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Loading...