Autokozmetika

Autokozmetika značky Project F. Vyrobené na Slovensku. Autokozmetika pre exteriér aj interiér vozidla, šampón, vosk, detailer, mikrovlákna. Proste kompletná ponuka kozmetiky pre tvoje auto.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

ALLCLEEN - PROJECT F ®

ALLCLEEN - PROJECT F ® Viacúčelový čistiaci prostriedok, od Slovenského výrobcu autokozmetiky Project F, vhodný na ošetrenie exteriérových aj int..

8.50€ Bez DPH: 7.08€

APC FCX - Univerzálny čistič

APC FCX - Univerzálny čističAPC (ALL IN ONE)  - ULTRA KONCENTROVANÉUltra-koncentrovaný viacúčelový čistič All-In-One na čistenie všetkých typov p..

11.00€ Bez DPH: 9.17€

Aplikátor DARK WAX APLICATOR - PROJECT F ®

Aplikátor DARK WAX APLICATOR - PROJECT F ®Aplikátor na nanášanie tuhého vosku, krému, kondicionéru, impregnácie pre kožu, sealant. Vyrobené z pamäťove..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Aplikátor na pneumatiky

Aplikátor na pneumatikyPneumatiky sú veľmi dôležitou súčasťou nášho vozidla a malo by sa s nimi správne zaobchádzať. S týmto ultra mäkkým aplikátorom ..

2.50€ Bez DPH: 2.08€

Aplikátor na pneumatiky - PROJECT F ®

Aplikátor na pneumatiky - PROJECT F ®Aplikátor pre gél na pneumatiky. Svojou veľkosťou padne priamo do ruky..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Blue Berry Foam FCX - šampón čučoriedka

Blue Berry Foam FCX - šampón čučoriedkaŠampón BLUE BERRY FOAM sa vyznačuje vysokou koncentráciou, výbornou čučoriedkovou parfemáciou a veľmi vysokou k..

11.00€ Bez DPH: 9.17€

Body Degreaser FCX - odmasťovač laku

Body Degreaser FCX - odmasťovač lakuODMAŠŤOVAČ LAKU FullCarX. Odmasťovač špeciálne navrhnutý na ošetrenie kovových plôch s veľkým množstvom mastnoty /..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Carnauba Wax FCX - karnaubský vosk

Carnauba Wax FCX - karnaubský voskVYSOKO KVALITNÝ KARNAUBSKÝ VOSK 200MLOveľa lepší ako klasické vosky, poskytuje veľkú hĺbku farby (lesk) a úžasný „We..

17.00€ Bez DPH: 14.17€

Ceramic Protection H9 FCX - keramická ochrana laku

Ceramic Protection H9 FCX - keramická ochrana lakuNANO CERAMIC 9H BODY 30ML FullCarX®Vysoko kvalitný keramický povlak s ochranou tvrdosti 9H meraný "W..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Clay bar 180g - stredná tvrdosť

Clay bar 180gClay bar, po slovensky "hlinená tyčinka"  môžeme dekontaminovať farby, laky, ktoré majú stredný / vysoký stupeň znečistenia. Používa..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Clay blok

Mäkký clay block - Dekontaminačná hubkaToto je clay, ktorý potrebujete! Ideálne na dekontamináciu karosérie od svetelného znečistenia, peľu alebo živi..

6.00€ Bez DPH: 5.00€

Clay Lube FCX - clay lubrikant

Clay Lube FCX - clay lubrikantCLAY LUBE (Lubrikant na clay)Nevyhnutné pre dobré a správne využitie clay baru. Nastriekajte na oblasti, kde bude Clay B..

5.00€ Bez DPH: 4.17€

Clay mikrovlákno

Clay  dekontaminačná utierkaClay mikrovlákonvá utierka. Z jednej strany klasické mikrovlákno, z druhej strany clay. Clay dekontaminačná utie..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Crystal Wax - Ceramic & Hydrophobic Wax FCX - keramický vosk

Crystal Wax - Ceramic & Hydrophobic Wax FCX - keramický voskCRYSTAL Wax® je vosk od FullCarX®, keramická ochrana s veľmi dlhou životnosťou a kvali..

28.00€ Bez DPH: 23.33€

Čistič kolies FRESHWHELLZ - PROJECT F®

Čistič kolies FRESHWHELLZ - PROJECT F®Čistič kolies, ktorý si poradí s rôznymi nečistotami a brzdovým prachom.Objem: 500 mlKrajina pôvodu: Slovensko..

10.00€ 5.00€ Bez DPH: 4.17€

Dashboard Cleaner 0% Silicones FCX - Čistič interiéru

Dashboard Cleaner 0% Silicones FCX - Čistič interiéruČistič prístrojovej dosky 0% silikónov. Veľká čistiaca sila a prirodzený vzhľad bez mastného efek..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Dashboard Cleaner FCX - univerzálny čistič interiéru

Dashboard Cleaner FCX - univerzálny čistič interiéruTento produkt sa vyznačuje veľkou čistiacou silou a výsledným saténovým povrchom, bez mastného efe..

9.00€ Bez DPH: 7.50€

Detailer SLICKLOOK - PROJECT F®

Detailer SLICKLOOK -  PROJECT F® Prípravok odstraňuje ľahké nečistoty, vodné škvrny. Zvyšuje lesk a zlepšuje hydrofóbnosť povrchu. Produkt o..

13.00€ 6.50€ Bez DPH: 5.42€

Detailingové štetce - set 5ks

Detailingové štetce - set 5ksSet 5ks detailingových štetcov rôznych veľkostí pre najnáročnejšie detaily, INTERIÉROVÉ aj EXTERIÉROVÉ. Štetiny sú vyrobe..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Detailingové štetce PRO - set 3ks

Detailingové štetce PRO - set 3ksŠtetce s rôznymi textúrami a štetinami pre najnáročnejšie detaily v interiéri aj exteriéri. Balenie obsahuje kef..

25.00€ Bez DPH: 20.83€

Dvojitý detailingový štetec - mikrovlákno

Dvojitý detailingový štetec/mikrovláknoPredstavujeme vám tohto verného pomocníka na čistenie palubnej dosky. Tento štetec je navrhnutý tak, aby ste po..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Engine Cleaner FCX - čistič motorovej časti

Engine Cleaner FCX - čistič motorovej častiŠpeciálny technický čistič na čistenie motorov. Rozpúšťa, odmasťuje a rýchlo odstraňuje nečistoty, prach, m..

11.00€ Bez DPH: 9.17€

Finish Polish FCX - jemná leštiaca pasta

Finish Polish FCX - jemná leštiaca pastaLeštidlo Finish FullCarX je zložené z veľmi jemného brusiva, s ktorým sa bez veľkej námahy získa celkový a abs..

18.00€ Bez DPH: 15.00€

Gél na pneumatiky SIKTIRE - PROJECT F®

Gél na pneumatiky SIKTIRE - PROJECT F® Pokročilý prípravok vo forme gélu na pneumatiky s výsledným matným efektom. Vytvára hydrofóbny (vode odoln..

15.00€ 7.50€ Bez DPH: 6.25€

Glass Cleaner FCX - čistič skiel

Glass Cleaner FCX - čistič skielČISTIČ SKLAŠpeciálny čistič skla na čistenie silne zamasteného skla. Rýchle schnutie bez zanechania šmúh alebo stôp. Č..

7.50€ Bez DPH: 6.25€

High Polish FCX - silná brúsna pasta

High Polish FCX - silná brúsna pastaPolish High brúsna pasta, vhodné pre bežné jednovrstvové farby a laky a dvojvrstvové systémy. Neobsahuje silikóny...

18.00€ Bez DPH: 15.00€

Hustá mikrovláknová utierka FLUFFY - PROJECT F ®

Hustá mikrovláknová utierka FLUFFY - PROJECT F ® Hustá mirkovláknová utierka, vhodná na všetky druhy povrchov - plasty, lakované, nelakované, kož..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Hydro Coat FCX - keramická ochrana

Hydro Coat FCX - keramická ochranaHYDRO COAT (CERAMIC BOOST)Ak chcete použiť ultra rýchlu, super hydrofóbnu a kvalitnú keramickú úpravu, pozrite sa na..

15.00€ Bez DPH: 12.50€

Cherry Foam FCX - šampón čerešňová pena

Cherry Foam FCX - šampón čerešňová penaŠampón CHERRY FOAM sa vyznačuje vysokou koncentráciou, vynikajúcou čerešňovou parfumáciou, výraznou ružovkastou..

11.00€ Bez DPH: 9.17€

Insect Remover FCX - odstraňovač hmyzu

Insect Remover FCX - odstraňovač hmyzuSuchý hmyz rozpúšťa extrémne rýchlo a bez nutnosti drhnutia. Užitočné pre všetky plastové, plechové a čelné sklá..

5.50€ Bez DPH: 4.58€

Loading...