Lesklé chrómové fólie

Lesklé chrómové fólie

Lesklé chrómové fólie od firmy TeckWrap. Imitácia pochrómovaného povrchu. Vhodné aj na polep zakrivených častí, celopolepy vozidiel, alebo ich častí. Fólie maju vzduchové kanáliky.

Viac informácii o lesklých chrómových fóliách: ich vlastnosti, ako ich lepiť nájdete na našom blogu o wrap fóliách.


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Červená chrómová fólia

Červená chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možné lepiť..

33.00€ Bez DPH: 27.50€

Čierna chrómová fólia

Čierna chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možné l..

30.00€ Bez DPH: 25.00€

Limetková chrómová fólia

Limetková chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možn..

30.00€ 15.00€ Bez DPH: 12.50€

Modrá chrómová fólia

Modrá chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možné le..

36.00€ Bez DPH: 30.00€

Oranžová chrómová fólia

Oranžová chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možné..

36.00€ Bez DPH: 30.00€

Ružová chrómová fólia

Ružová chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možné l..

30.00€ Bez DPH: 25.00€

Strieborná chrómová fólia - HD

Strieborná chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možné le..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Zafírová modrá chrómová fólia

Zafírová modrá chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Zlatá chrómová fólia

Zlatá chrómová wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep mierne zakrivených častí, taktiež aj na celopolep vozidla. Fóliu je možné lepiť n..

33.00€ Bez DPH: 27.50€

Loading...