Full Dip®

Full Dip®

Tekutá fólia, alebo aj guma v spreji.

Full Dip® je elastická tekutá fólia v podobe farby, podobná bežným fóliám, ktorú môžete ľahko na povrch naniesť (nastriekať pomocou spreju) a aj odstrániť.  Produkt je vyvinutý v Španielsku. Nepoškodzuje pôvodný povrch na ktorý sa nanáša, ponúka širokú škálu farieb.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - biely

Biely sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríklad..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - červený

Červený sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríkl..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - čierny

Čierny sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríkla..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - modrý

Modrý sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríklad..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - zelený

Zelený sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríkla..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - žltý

Žltý sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríklad ..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® sprej - biely

Full Dip® sprej - biely Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvá..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Full Dip® sprej - červený

Full Dip® sprej - červený Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrst..

12.00€ 10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® sprej - čierny

Full Dip® sprej - čierny Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstv..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Full Dip® sprej - sivá Gunmetal

Full Dip® sprej - sivá Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvác..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Full Dip® sprej - svetlá modrá

Full Dip® sprej - svetlá modrá Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v nieko..

12.00€ 10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® sprej - šedá

Full Dip® sprej - šedá Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvác..

12.00€ 10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® sprej - zatmavovací na svetlá

Full Dip® sprej - zatmavovací na svetláZatmavovací sprej na svetlá. Aplikujte na odmastený povrch, po vrstvách. Striekajte jemné vrstvy, po aplikácii ..

12.00€ 10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® sprej - zelená limetka

Full Dip® sprej - zelená limetka Základné a najpoužívanejšie gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v nie..

12.00€ 10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® sprej Acrilo

Full Dip® sprej Acrilo Full Dip® sprej ktorý dodáva výslednému porchu vačšiu odolnosť. V ponuke je v lesklom a matnom prevedení.Aplikuje sa už na..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Full Dip® sprej Camo - béžová

Full Dip® sprej Camo - béžová Maskáčové - Camo gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách od..

12.00€ 8.00€ Bez DPH: 6.67€

Full Dip® sprej Camo - zelená

Full Dip® sprej Camo - zelená Maskáčové - Camo gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách od..

12.00€ 10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® sprej Glossifier

Full Dip® sprej Glossifier Full Dip® sprej ktorý dodáva leský vzhľad pôvodne matnému povrchu. Aplikuje sa už na existujúcu vrstvu Full Dipu, ktor..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Full Dip® sprej metalíza - antracitová

Full Dip® sprej metalíza - antracitová Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkýc..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej metalíza - bronzová

Full Dip® sprej metalíza - bronzová Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odo..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej metalíza - čierna

Full Dip® sprej metalíza - čierna Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej metalíza - čierna hyper black

Full Dip® sprej metalíza - čierna hyper black Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej metalíza - modrá

Full Dip® sprej metalíza - modrá Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrst..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej metalíza - oranžová

Full Dip® sprej metalíza - oranžová Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odo..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej metalíza - strieborná Aluminium

Full Dip® sprej metalíza - strieborná Aluminium Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vytvá..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej metalíza - strieborná hyper silver

Full Dip® sprej metalíza - strieborná hyper silver Metalické gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom metalickom povrchu. Sprej vy..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Full Dip® sprej Neon - Monster zelený

Full Dip® sprej Neon - Monster zelený  Neónové gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvá..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Full Dip® sprej Neon - Ružová

Full Dip® sprej Neon - RužováNeónové gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú vrstvu, kt..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Full Dip® sprej Neon - žltý

Full Dip® sprej Neon - žltý  Neónové gumové spreje od Full Dip® v výslednom matnom povrchu. Sprej vytvára v niekoľkých vrstvách odolnú ..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Set na disky Full Dip® - Biela

Set 4ks sprejov Full Dip® -BielaSet sprejov za zvýhodnenú cenu, 4ks sprejov, vhodné na rýchlu zmenu farby vašich diskov, elektrónov. 4ks sprejov vysta..

48.00€ 36.00€ Bez DPH: 30.00€

Loading...