Lesklé Aluminium

Lesklé Aluminium

Lesklé Aluminium (metalické) fólie od Teckwrap. Vhodné na celopolep - celoprevlek vozidla.  Fólie sú a Air free kanálikmi, lepia sa na sucho. Jedná sa o Teckwrap séria 180.


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Červená lesklá metalická fólia

Červená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu ..

22.00€ Bez DPH: 18.33€

Leaf zelená lesklá metalická fólia

Leaf zelená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Modrá lesklá metalická fólia

Modrá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu vo..

22.00€ Bez DPH: 18.33€

Oranžová lesklá metalická fólia

Oranžová (Paprika) lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre pot..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Ružová lesklá metalická fólia

Ružová lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Šedá lesklá metalická fólia

Šedá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolep..

22.00€ Bez DPH: 18.33€

Tmavá červená lesklá metalická fólia

Tmavá červená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celop..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Zelená poľovnícka lesklá metalická fólia

Zelená poľovnícka lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potr..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Zlatá lesklá metalická fólia

Zlatá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu vo..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Loading...