Lesklé Aluminium

Lesklé Aluminium

Lesklé Aluminium (metalické) fólie od Teckwrap. Vhodné na celopolep - celoprevlek vozidla.  Fólie sú a Air free kanálikmi, lepia sa na sucho. Jedná sa o Teckwrap séria 180.


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Červená lesklá metalická fólia

Červená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu ..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Leaf zelená lesklá metalická fólia

Leaf zelená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Mermaid zelená lesklá metalická fólia

Mermaid zelená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celo..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Modrá lesklá metalická fólia

Modrá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu vo..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Ružová lesklá metalická fólia

Ružová lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Zlatá lesklá metalická fólia

Zlatá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu vo..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Žltá lesklá metalická fólia

Žltá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu voz..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Loading...