Lesklé Aluminium

Lesklé Aluminium

Lesklé Aluminium (metalické) fólie od Teckwrap. Vhodné na celopolep - celoprevlek vozidla.  Fólie sú a Air free kanálikmi, lepia sa na sucho. Jedná sa o Teckwrap séria 180.


Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Červená lesklá Aluminium metalická fólia - R-HD

Červená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - R-HD. Fólia na strane lepidla je biela. Fólia má takmer dokonalo h..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Emerald zelená lesklá Aluminium metalická fólia

Emerald zelená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Leaf zelená lesklá Aluminium metalická fólia

Leaf zelená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

20.00€ Bez DPH: 16.67€

Modrá lesklá Aluminium metalická fólia - HD

Modrá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - HD. Takmer nulový pomarančový povrch, fólia na strane lepidla je bie..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Oranžová lesklá Aluminium metalická fólia - S

Oranžová (Paprika) lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - S. Takmer nulový pomarančový povrch, fólia na stra..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Oxford modrá Aluminium metalická fólia - S

Oxford modrá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - S. Takmer nulový pomarančový povrch, fólia na strane lep..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Ružová lesklá Aluminium metalická fólia

Ružová lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

20.00€ 15.00€ Bez DPH: 12.50€

Strieborná lesklá Aluminium metalická fólia - HD

Strieborná lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopole..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Šedá lesklá Aluminium metalická fólia - S

Šedá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolep..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Tmavá červená lesklá Aluminium metalická fólia - S

Tmavá červená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celop..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Loading...