Farba na brzdové strmene

Farba na brzdové strmene

Spreje na brzdové strmene, bubny. Vysoká tepelná odolnosť farby, takže je vhodná aj iné teplom namáhané časti napríklad motor (veko ventilov, hlava). Ak rozmýšľate ako ozvláštniť priestor okolo kolies, farba na brzdové strmene je to správne riešenie, už len vybrať správnu farbu z našej ponuky. 

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - biely

Biely sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríklad..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - červený

Červený sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríkl..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - čierny

Čierny sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríkla..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - modrý

Modrý sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríklad..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - zelený

Zelený sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríkla..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Full Dip® - sprej na brzdové strmene - žltý

Žltý sprej na brzdové strmene Full Dip® colorsSprej na brzdové strmene, bubny a iné časti, kde je potreba na farbu odolnú vysokým teplotám. Napríklad ..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Loading...