Exteriér

Exteriér

Autokozmetika pre starostlivosť o exteriér vozidla. Nájdete u nás napríklad čistič kolies, pneumatík, tvrdý vosk na karosériu a iné

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

ALLCLEEN - PROJECT F ®

ALLCLEEN - PROJECT F ® Viacúčelový čistiaci prostriedok, od Slovenského výrobcu autokozmetiky Project F, vhodný na ošetrenie exteriérových aj int..

8.50€ Bez DPH: 7.08€

Čistič kolies FRESHWHELLZ - PROJECT F®

Čistič kolies FRESHWHELLZ - PROJECT F®Čistič kolies, ktorý si poradí s rôznymi nečistotami a brzdovým prachom.Objem: 500 mlKrajina pôvodu: Slovensko..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Detailer SLICKLOOK - PROJECT F®

Detailer SLICKLOOK -  PROJECT F® Prípravok odstraňuje ľahké nečistoty, vodné škvrny. Zvyšuje lesk a zlepšuje hydrofóbnosť povrchu. Produkt o..

13.00€ Bez DPH: 10.83€

Gél na pneumatiky SIKTIRE - PROJECT F®

Gél na pneumatiky SIKTIRE - PROJECT F® Pokročilý prípravok vo forme gélu na pneumatiky s výsledným matným efektom. Vytvára hydrofóbny (vode odoln..

15.00€ Bez DPH: 12.50€

PH neutrálny šampón WASHIT - PROJECT F®

PH neutrálny šampón WASHIT - PROJECT F®Výborne penivý, koncentrovaný, hustý autošampón, ktorý je šetrný k u ochranným vrstvám vášho laku (vosky, seale..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Tuhý vosk WAXXTREEM - PROJECT F®

Tuhý vosk WAXXTREEM - PROJECT F®Prémiový tuhý vosk s unikátnou kombináciou nanočastíc SiO2, prírodnej karnauby a syntetických polymérov. Produkt Slove..

60.00€ Bez DPH: 50.00€

Loading...