Lesklé fólie

Lesklé fólie

Lesklé fólie od TeckWrap. Ekonomické riešenie pre celopolep vozidla, vhodná aj na zakrivené povrchy. Fólie sú s Air free kanálikmi.    

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Cardinal červená leská fólia - TeckWrap

Červená cardinal lesklá wrap fólia od firmy TeckWrap. Tmavá červená, lesklá fólia. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby ..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Čierna super lesklá fólia - TeckWrap

Čierna super lesklá wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná na polep rovných a aj zakrivených častí, aj na celopolep auta. Vhodná na všetky pevné a ..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Modrá lesklá fólia - TeckWrap

Modrá námornícka lesklá wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu vozidla. Vhod..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Racing červená leská fólia - TeckWrap

Racing červená lesklá wrap fólia od firmy TeckWrap. Svetlá červená fólia. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolep..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Šedá leská fólia - TeckWrap

Šedá lesklá wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu vozidla. Vhodná taktiež n..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Zelená Toxic lesklá fólia - TeckWrap

Zelená Toxic lesklá wrap fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolepu vozidla. Vho..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Loading...