Kefy a štetce

Kefy a štetce

Kefy a štetce rôznych rozmerov a tvarov. Sady štetcov na detailingové čistenie interiéru a exteriéru s rôznymi tvrdosťami vlákien. Kefy na dôkladné čistenie diskov a kolies.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Detailingové štetce - set 3ks v krabličke

Detailingové štetce - set 3ks v krabičkeŠtetce s rôznymi textúrami a štetinami pre najnáročnejšie detaily v interiéri aj exteriéri, vysoká kvalit..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Detailingové štetce - set 5ks

Detailingové štetce - set 5ksSet 5ks detailingových štetcov rôznych veľkostí pre najnáročnejšie detaily, INTERIÉROVÉ aj EXTERIÉROVÉ. Štetiny sú vyrobe..

13.00€ 9.00€ Bez DPH: 7.50€

Detailingové štetce modré- set 3ks

Detailingové štetce modré - set 3ksŠtetce s rôznymi textúrami a štetinami pre najnáročnejšie detaily v interiéri aj exteriéri.  Každá kefa m..

12.00€ Bez DPH: 10.00€

Detailingové štetce PRO - set 3ks

Detailingové štetce PRO - set 3ksŠtetce s rôznymi textúrami a štetinami pre najnáročnejšie detaily v interiéri aj exteriéri. Balenie obsahuje kef..

25.00€ Bez DPH: 20.83€

Dvojitý detailingový štetec - mikrovlákno

Dvojitý detailingový štetec/mikrovláknoPredstavujeme vám tohto verného pomocníka na čistenie palubnej dosky. Tento štetec je navrhnutý tak, aby ste po..

10.00€ 7.00€ Bez DPH: 5.83€

Jemný detailingový štetec SOFT BRUSH - PROJECT F ®

Jemný detailingový štetec SOFT BRUSH - PROJECT F ®Jemný detailingový štetec je vhodný pre každodenné detailingové čistenie interiérových častí, č..

7.00€ Bez DPH: 5.83€

Kefa na kolesá

Kefa na kolesáČistiaca kefa určená na použitie na všetky typy povrchov. Veľmi užitočná hlavne na disky.Extra mäkké štetiny Protišmyková. Veľmi po..

9.00€ Bez DPH: 7.50€

Kefa na kolesa WHEEL BRUSH - PROJECT F ®

Kefa na kolesa WHEEL BRUSH -  PROJECT F ®Táto špičková kefa na kolesá je vhodná pre umytie všetkých ľahko aj ťažko prístupných miest vašich kolie..

16.00€ Bez DPH: 13.33€

Kefa na kolesá, hrot

Kefa na kolesá, hrotS touto kefou od FullCarX budú vaše ráfiky vždy čisté! Ideálna na dôkladné čistenie vašich diskov, elektrónov. Vďaka veľkému rozme..

11.00€ Bez DPH: 9.17€

Kefa na kolesá, hrot, malá

Kefa na kolesá, hrot, maláS touto kefou od FullCarX budú vaše ráfiky vždy čisté! Ideálna na dôkladné čistenie vašich diskov, elektrónov. Vďaka malému ..

8.00€ Bez DPH: 6.67€

Kefa na kožu

Kefa na kožu a čalúnenieKefa na kožu a čalúnenie všetkých druhov, vďaka svojím ultra mäkkým a jemným štetinám čistí bez poškodenia najjemnejšie kože a..

9.00€ Bez DPH: 7.50€

Súprava kief do aku

Súprava kief do akuČistiace kefy na vŕtačku sú určené na čistenie bežných povrchov v aute, domácnosti a dielni. Kefu  jednoducho nasadíte na vŕta..

10.00€ Bez DPH: 8.33€

Loading...