Metalické fólie

Metalické fólie

Metalické matné a lesklé fólie. Fólie maju metalízový efekt.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Červená lesklá Aluminium metalická fólia - R-HD

Červená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - R-HD. Fólia na strane lepidla je biela. Fólia má takmer dokonalo h..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Emerald zelená lesklá Aluminium metalická fólia

Emerald zelená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Leaf zelená lesklá Aluminium metalická fólia

Leaf zelená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Modrá lesklá Aluminium metalická fólia - HD

Modrá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - HD. Takmer nulový pomarančový povrch, fólia na strane lepidla je bie..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Oranžová lesklá Aluminium metalická fólia - S

Oranžová (Paprika) lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - S. Takmer nulový pomarančový povrch, fólia na stra..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Oxford modrá Aluminium metalická fólia - S

Oxford modrá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Nová séria GAL - S. Takmer nulový pomarančový povrch, fólia na strane lep..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Ružová lesklá Aluminium metalická fólia

Ružová lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopol..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Šedá lesklá Aluminium metalická fólia - S

Šedá lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celopolep..

27.00€ Bez DPH: 22.50€

Tmavá červená lesklá Aluminium metalická fólia - S

Tmavá červená lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potreby celop..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Zelená poľovnícka lesklá Aluminium metalická fólia - S

Zelená poľovnícka lesklá Aluminium - metalická fólia od firmy TeckWrap. Vhodná aj na polep zakrivených častí. Ideálne riešenie pre potr..

40.00€ Bez DPH: 33.33€

Loading...