Vône do auta

Vône do auta

Vône do auta

Vône americkej firmy California Scents. Sú to plechovičky, môžte vyberať zo širokej palety vôní. Obsah našich voňavých plechovičiek je tvorený tromi kockami lisovaného prírodného materiálu, ktorý je vyrábaný zo 100% prírodných organických olejov a odbúrateľného rastlinného odpadu. Kvôli tomu sú vône California Scents šetrné k životnému prostrediu a nijakým spôsobom ho nepoškodzujú. Zaujímavá a dôležitá je výdrž vône, ktorá je až 60 dní. To Vás určité presvedčí prečo sa vrátiť k vôňam California Scents.

Ponuka vôní do auta sa budú časom v našom e-shope rozrastať.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Brusnice (Concord Craberry)

Vôňa do auta - Brusnice (Concord Craberry)Svieža, veľmi intenzívna a hlavne dlhotrvajúca vôňa, ktorá zaručene prevoňa Vaše auto.- vyrobené zo ..

5.40€ Bez DPH: 4.50€

Drvené ovocie (Pomberry Crush)

Vôňa do auta - Drvené ovocie (Pomberry Crush) Absolútna novinka. Energetická zmes granátového jablka a čerstvého drveného ovocia.&nbs..

5.40€ Bez DPH: 4.50€

Mandarínka (Tangerine Tango)

Vôňa do auta - Mandarínka (Tangerine Tango) Výborná svieža vôňa. Nekonečná explózia šťavnatých mandariniek so štipkou kyslého citrusového..

5.40€ Bez DPH: 4.50€

Palmové ostrovy (Island Palm)

Vôňa do auta - Palmové ostrovy (Island Palm) Absolútna novinka. Lákavé spojenie vône exotických paliem a oceánu. - vyrobené ..

5.40€ Bez DPH: 4.50€

Loading...