Srandovné

Srandovné

Nálepky ktoré vyčaria úsmev.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

F*ck Haters

F*ck Haters -nálepkaJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžete zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyhovuje,..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Fake taxi

Samolepka - Fake taxiJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyhov..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

I love haters

I love haters -nálepkaJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžete zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyhovuje, ko..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

I´m fake taxi driver

Samolepka - I´m fake taxi driverJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný roz..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Kým nás STK nerozdelí

Samolepka - Kým nás STK nerozdelíJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný ro..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Mimoň Škoda

Nálepka - Mimoň ŠkodaJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyhov..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Minion hlava

Samolepka - Minion hlavaJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevy..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Nelep sa mi na zadok! Nálepka

Nelep sa mi na zadok! Nie som tvoja stará - rezaná nálepkaNálepka, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám da..

3.50€ Bez DPH: 2.92€

Nelep sa na mňa!

Nelep sa na mňa, nie si môj typ - rezaná nálepkaNálepka, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyh..

3.50€ Bez DPH: 2.92€

Práve ťa predbehla žena -nálepka

Práve ťa predbehla žena - rezaná nálepkaJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný ..

3.50€ Bez DPH: 2.92€

Prázdna nádrž

Rezaná nálepka - prázdna nádržJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nev..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Prekvapený mimoň

Nálepka - Prekvapený mimoňJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer ne..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Sponzor dopravnej polície

Nálepka - Sponzor dopravnej polícieNálepka, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyhovuje, k..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Test bŕzd zdarma!

Samolepka - Test bŕzd zdarma!Jedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Loading...