Vône do auta

Vône do auta

Vône do auta

Vône americkej firmy California Scents. Sú to plechovičky, môžte vyberať zo širokej palety vôní. Obsah našich voňavých plechovičiek je tvorený tromi kockami lisovaného prírodného materiálu, ktorý je vyrábaný zo 100% prírodných organických olejov a odbúrateľného rastlinného odpadu. Kvôli tomu sú vône California Scents šetrné k životnému prostrediu a nijakým spôsobom ho nepoškodzujú. Zaujímavá a dôležitá je výdrž vône, ktorá je až 60 dní. To Vás určité presvedčí prečo sa vrátiť k vôňam California Scents.

Ponuka vôní do auta sa budú časom v našom e-shope rozrastať.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Bobuľový mix (Verri Berry)

Vôňa do auta - Bobuľový mix (Verri Berry) Nekonečná zmes ovocia teraz prichádza v plechovičke Verri Berry. Doslova výbuch sviežosti bobuľ..

4.50€ Bez DPH: 3.75€

Drvené ovocie (Pomberry Crush)

Vôňa do auta - Drvené ovocie (Pomberry Crush) Absolútna novinka. Energetická zmes granátového jablka a čerstvého drveného ovocia.&nbs..

4.50€ Bez DPH: 3.75€

Jazmín (Desert Jasmine)

Vôňa do auta - Jazmín (Desert Jasmine) Nevtieravá a jemnejšia vôňa, obľúbená najmä u nežnejšieho pohlavia.  - vyro..

4.50€ Bez DPH: 3.75€

Route 66

Vôňa do auta - Route 66 Hlavná cesta Ameriky Route 66 teraz v plechovke vôni California Scents - vyrobené zo 100% organickýc..

4.50€ Bez DPH: 3.75€

Smaragdový záliv (Esmerald Bay)

Vôňa do auta - Smaragdový záliv (Esmerald Bay) Opojná vôňa oceánu v spojitosti s ľahkými tónmi kvetín. Jednoducho perfektná pre relax. ..

4.50€ Bez DPH: 3.75€

Loading...