Diesel vs. benzín

Diesel vs. benzín

Nálepky pre milovníkov dieslových motorov, ale takisto pre milovníkov benzínov.

Zobraziť:
Zoradiť podľa:

Benzín kámo!

Samolepka - Benzín kámo!Jedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Benzín patrí do kosačky

Samolepka - Benzín patrí do kosačkyJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžete zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Blow me

Nálepka - Blow meJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyhovuje,..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Diesel kámo!

Nálepka na auto - Diesel kámo!Jedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozme..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Do zásuvky patrí vysávač, nie auto - nálepka

Do zásuvky patrí vysávač, nie auto - nálepkaJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžete zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

I love my 1,9 TDi

Samolepka - I love my 1,9 TDiJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

l love diesel smoke

Samolepka - l love diesel smokeJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozm..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Nafta patrí do traktora

Nálepka - Nafta patrí do traktoraRezaná nálepka, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer nevyhovu..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

TDI - ten dym ignoruj

Samolepka - TDI - ten dym ignorujJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný ro..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

TDI smoke edition

Samolepka - TDI smoke editionJedná sa o rezanú samolepku, ktorej farbu a veľkosť si môžte zvoliť podľa vašich požiadaviek. Ak vám daný rozmer..

3.00€ Bez DPH: 2.50€

Loading...