Rezacia páska WrapCut a samolepiace pásy na auto

Pridal carbon-vinyl.sk 01/12/2022 0 Komentár(e)

Rezacia páska WrapCut a farebné samolepiace pásy na auto.

 

 

Čo je rezacia páska na fóliu a prečo ju používať?

 

Rezacia páska je typ pásky, ktorou je možné rezať fóliu na karosérii auta bez toho aby sme poškodili lak. V našej ponuke máme rezacia pásky WrapCut.

 

 

Ako funguje rezacia páska WrapCut?

 

Páska má šírku 3mm alebo 4mm, podľa druhu. Na okraji pásky je umiestnená pevná niť. Po nalepení pásky ju prelepíme fóliou. Následne z pásky vyťahujeme niť, tá prereže fóliu. Už stačí len vybrať zvyšky pásky. Fóliu prejsť stierkou a prípadne prehriať teplovzdušnou pištoľou.

 

 

 

Prečo rezať pásy cez auto rezacou páskou WrapCut?

 

Ak premýšľate nad zmenou dizajnu auta pásmi cez celú karosériu, tak rezacia páska je to čo k tomu potrebujete. Rezať pásy vopred na presnú šírku napríklad na plotri radšej neodporúčame, nakoľko takmer každá karoséria má nerovný povrch a po nalepení sa môže stať, že rovno narezané pásy vyzerajú krivo, rozbiehajú sa a podobne.

 

 

 

 

Ako nalepiť pásy?

 

Príprave je ako pri všetkom dôležitá. Najprv lepený povrch očistiť, odmastiť. Rozmery pásov dôkladne premerať a nalepiť rezaciu pásku. Následne nalepiť fóliu, pri tvarovo zložitých povrchoch odporúčame značkové wrapové fólie. Potom všetko orezať páskou, zvyšky pásky odobrať, ohraje fólie prípadne prehriať teplovzdušnou pištoľou.

 

 

 

Musím si kúpiť celý 60m kotúč pásky, keď potrebujem len 6 metrov?

 

Nie nemusíš, pásku predávame aj na metráž.

 

 

Aký je rozdiel medzi dvomi páskami WrapCut, ktoré máte v ponuke?

 

Rozdiel je dĺžke návinu a v šírke pásky. Širšia 4mm páska je vhodná na rovnejšie rezy, užšia 3mm páska je vhodnejšia na krivky, oblúky.

 

 

Dokáže rezacia páska rezať aj ochrannú fóliu?

 

Na rezanie ochranných fólií máme v ponuke špeciálnu pásku WrapCut Wire. Tá obsahuje tenké lanko, takže dokáže prerezať aj odolnejšie ochranné fólie.

 

 

Pridať komentár

Loading...