Oživenie plastov na aute

Pridal carbon-vinyl.sk 27/01/2023 0 Komentár(e)

Oživenie plastov na aute

 

Autokozmetika na oživovanie exteriérových plastových častí je v posledných rokoch čoraz populárnejšia. Plastové časti na aute sú náchylné na vyšednutie, čo môže viesť k neestetickému vzhľadu vozidla. Škrabance, drobné odreniny a vyťahanie farby slnkom sú len niektoré z problémov, s ktorými sa vodiči stretávajú.


Našťastie existuje autokozmetika na oživovanie plastových častí, ktorá je navrhnutá tak, aby sa tieto problémy dali ľahko odstrániť. Tento typ kozmetiky je zvyčajne k dispozícii v rôznych formách, ako sú spreje, tekutý prípravok a gély.

 


Ako teda spraviť z starých zašlých plastových častí nové? Alebo teda aby aspoň vyzerali ako nové?


Jednou z najdôležitejších vecí pri používaní autokozmetiky na oživovanie plastových častí je správne čistenie povrchu pred aplikáciou produktu. Je dôležité odstrániť všetky nečistoty, prach a mastnotu, aby sa produkt mohol správne vstrebať do plastu. Najlepšie sa nám osvedčil  APC FCX - Univerzálny čistič od FullCarX a deteilingový štetec. Ten je pri čistení dôležitý, lebo plasty sú zvyčajne pórovité a dokonalými krúživými pohybmi sa vytvorí bohatá pena a po následnom utretí je špina preč.


Aplikácia autokozmetiky je jednoduchá. Potrebné je naniesť produkt (oživovač plastov) na plastovú časť a jemne ho rozotrieť mikrovláknom kým sa nevstrebe do povrchu. Z našej ponuky odporúčame: Plastic Recover FCX - oživovač plastov alebo Total Black FCX - obnova pneumatík a plastov. Potom stačí iba nechať produkt úplne zaschnúť. Pokiaľ sa nám povrch zdá mastný, prejdeme ho mikrovláknom.


Výsledkom bude plastová časť, ktorá vyzerá ako nová. Autokozmetika na oživovanie plastových častí je skvelý spôsob, ako udržať váš automobil v dobrom stave a zároveň udržať jeho estetický vzhľad.


Či už máte nové alebo staršie auto, autokozmetika na oživovanie plastových častí je skvelý spôsob, ako udržať váš automobil v dobrom stave. Ak máte záujem o túto autokozmetiku, neváhajte nás a objednávajte v našej sekcii autokozmetika.

 

 

Pridať komentár

Loading...