Full Dip® - FAQ

Pridal carbon-vinyl.sk 14/11/2017 0 Komentár(e)

Čo je Full Dip®?

 

Zjednodušene povedané jedná sa o tekutú fóliu alebo aj tekutú gumu. Vlastnosťami je tento produkt podobný u nás viac známemu Plasti dipu. 

 

Taktiež ako Plasti dip aj Full Dip® je elastická tekutá fólia v podobe farby. Je podobný bežným fóliám, ktorú môžete ľahko na povrch naniesť (nastriekať pomocou spreju, alebo pištoľou) a aj odstrániť.  Produkt je vyvinutý v Španielsku. Nepoškodzuje pôvodný povrch na ktorý sa nanáša. 

 

Full Dip - tekutá fólia

 

 

V čom sa Full Dip liši od iných dipov?

 

Je to najmä cena a škála produktov.

 

 

Aké druhy Full Dipu ponúkame?

 

V našej zatial začiatočnej ponuke máme spreje Full Dipp 400ml v tychto prevedeniach: základné matné farby, camo (maskáč), metalické, chameleón, neón, candy perleť. Všetky majú výsledný matný vzhľad. 

 

 

Ako môžem upraviť výsledný efekt nastriekaného povrchu?

 

Výslednú lesklosť je možné dosiahnuť pomocou Glosiffier spreja, tým sa zvýši aj odolnosť fólie.

Výsledný efekt farieb je možne upraviť a pomocou sprejov na akrylovej báze - tie sú v lesklom aj matnom prevedení. Toto prevedenie sa strieka až 24 hod nastriekaní farebných Full Dip sprejov - povrch je odolnejší ako po nastriekaní Glosiffier spreja

 

 

Kde môžem Full Dip nastriekať?

 

Full Dip je priľňavý na kov, sklo, plast, drevo, betón. Spreje sa najčastejšie využívajú na striekanie diskov(elektrónov), chrómových častí (predná maska, znaky, lišty), časti interiéru atď. V ponuke máme cenovo zvýhodnený set na disky Full Dip - 4 spreje.

 

Full Dip - tekutá fólia

 

 

Je Full Dip®  odstrániteľný?

 

Áno, pokiaľ pokiaľ je aplikovaný vo viacerých vrstvách - minimálne 4 tak je jednoducho odstrániteľný

Pridať komentár

Loading...